Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. maj
19:00
RKG
Nibe B
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
RKG
Nørresundby FB
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 742
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
RKG
Vejgaard B
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
RKG
Skalborg SK
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
RKG
Aalborg KFUM
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 267
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Støvring IF
RKG (1)
U8 Drenge B (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 186
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Aalborg KFUM
LKB/Gistrup (2)
U8 Drenge B (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 186
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
LKB/Gistrup (2)
Støvring IF
U8 Drenge B (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 186
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
RKG (1)
Aalborg KFUM
U8 Drenge B (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 186
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
RKG
Aalborg Freja
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
RKG
FK Alliancen
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 742
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
RKG (2)
LKB/Gistrup
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
RKG
Gug B
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:15
RKG
AaB
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 742
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
RKG
Aalborg Chang (2)
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:00
RKG
Herning Fremad
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 451
|
|||||||||||||||||||
20. maj
17:00
RKG
Nørresundby FB
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 722
|
|||||||||||||||||||
20. maj
17:30
Gug B
B52/Aalborg
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
20. maj
17:30
LKB/Gistrup
RKG
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:10
KB81 Aalborg
LKB/Gistrup
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:10
B52/Aalborg
Vodskov IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:50
Vodskov IF
KB81 Aalborg
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:50
RKG
Gug B
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
RKG
Sulsted IF
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
RKG
Aars IK
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
RKG
Aabybro IF (2)
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
RKG
Gug B
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 267
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
RKG
Hals FS
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
RKG
LKB/Gistrup
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 722
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
RKG
Spentrup/Ommersyssel IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 622
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
RKG
Vejgaard B
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
RKG
Svenstrup-Godthåb IF
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 482
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
RKG (2)
Gug B
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
RKG
Rebild Syd
U11 Piger C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:30
RKG
LKB/Gistrup
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
RKG
Arden IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 622
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
RKG
Aalborg KFUM
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 451
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
RKG (1)
Gjøl B
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 86
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
RKG
St. Restrup IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 722
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
RKG
AaB
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 482
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
RKG
Gug B
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 267
|
|||||||||||||||||||
06. jun
17:30
RKG/LKB
Hadsund B
U12 Piger B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
RKG
Aars IK (U10) (1)
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
RKG
Gug B (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 108
|